Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
Погледајте такође: [[]]

|𡈼

U+58EC, 壬
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-58EC

[U+58EB]
CJK Unified Ideographs
[U+58ED]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: rén  
Loudspeaker.svg
(датотека)
жен

Радикал:

033

Карактер

Традиционално


Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...

Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Изведене речи:

[[Категорија:08:16:{{{5}}}]] [[Категорија:08:{{{5}}}]] [[Категорија:08:07:16:{{{5}}}]]