Такође погледајте: [[]]

U+5339, 匹
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5339

[U+5338]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+533A]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 66他們有馬七百三十六騾子二百四十五
  1. 66 Tāmen yǒumǎ qībǎi sānshíliù pǐ, luózi èrbǎi sìshíwǔ pǐ,
   1. 66. Имаху седам стотина и тридесет шест коња, двеста и четрдесет и пет масака,

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane