Пређи на садржај

Такође погледајте:
U+514D, 免
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-514D

[U+514C]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+514E]

U+FA32, 免
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-FA32

[U+FA31]
ЦЈК компатибилни идеографи
[U+FA33]
免 U+2F80E, 免
CJK COMPATIBILITY IDEOGRAPH-2F80E
𠘺
[U+2F80D]
CJK Compatibility Ideographs Supplement 兔
[U+2F80F]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: miǎn  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

010

Шаблон:Karakter

Значења:

...

Примери:

...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце