Пређи на навигацију Пређи на претрагу

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: nàng  
Loudspeaker.svg175px(датотека)
нанг

Радикал:

009 644

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Серија:

 1. 系列#1323():

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Изведене речи:

4
 1. nang
 2. nan ang
 3. na an ng
 4. n a n g


Изведене речи:

n a n g
nan nang nagn ngan gnan
nna nnag nnga ngna gnna
ann anng angn agnn gann
ann anng angn agnn gann
nna nnag nnga ngna gnna
nan nang nagn ngan gnan
Проширени садржај
01 nang
02 nagn
03 nnag
04 nnga
05 ngan
06 ngna
07 anng
08 angn
09 anng
10 angn
11 agnn
12 agnn
13 nnag
14 nnga
15 nang
16 nagn
17 ngna
18 ngan
19 gnan
20 gnna
21 gann
22 gann
23 gnna
24 gnan

Фузи ћирилица:

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици