Пређи на садржај

代替

代替 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Karakter0 Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 50

 1. 19 約瑟 對他們說、不要害怕、我豈能代替 神呢。
  1. 19 Yuē sè duì tāmen shuō, bùyào hàipà, wǒ qǐ néng dàitì shén ne.
   1. 19. А Јосиф им рече: Не бојте се, зар сам ја место Бога?
    1. 5 Мој. 32:35, Рим. 12:19, Јевр. 10:30
     1. 18 20

Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

代替


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце