Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+4E3E, 举
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E3E

[U+4E3D]
ЦЈК јединствени идеограми 丿
[U+4E3F]

(кинески)


Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

0038

Значења:

...

Примери:
...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:
...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

  • Француски:
  • Немачки:
  • Италијански:
  • Шпански:
  • Португалски:
  • Арапски:
  • Руски:
  • Грчки:
  • Бугарски:
  • Шведски:

Референце