Пређи на садржај

Такође погледајте: и
U+4E37, 丷
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E37

[U+4E36]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E38]

(кинески)

U+4E37, 丷
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E37

[U+4E36]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E38]
Објашњење.

Изговор:

пинјин:  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

003 1

Значења:

Варијанта од

Примери:

...

Навигатор

... ... ... ... ... 丿
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце