Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+4E2C, 丬
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E2C

[U+4E2B]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E2D]

(кинески)

U+4E2C, 丬
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E2C

[U+4E2B]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E2D]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: qiáng  
Loudspeaker.svg
(датотека)
ћанг

Радикал:

090 00204

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

 1. Kangxi radical 90 variant (bed)

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна