U+4E23, 丣
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E23

[U+4E22]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E24]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: yǒu  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

 1. 三酉
 2. 卯酉
 3. 卯酉參辰卯酉参辰
 4. 卯酉子午
 5. 參辰卯酉参辰卯酉
 6. 子午卯酉
 7. 才貫二酉才贯二酉
 8. 書畫卯酉书画卯酉
 9. 書通二酉书通二酉
 10. 酉字牌
 11. 酉時酉时 (yǒushí)
 12. 酉陽雜俎酉阳杂俎
 13. 鬼酉上車鬼酉上车


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце