Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте: и
U+4E21, 両
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E21

[U+4E20]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E22]

(кинески)

U+4E21, 両
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E21

[U+4E20]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E22]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: liǎng  
Loudspeaker.svg
(датотека)
љанг

Радикал:

...

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце


Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg