Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+4E1B, 丛
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E1B

[U+4E1A]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E1C]

(кинески)

U+4E1B, 丛
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E1B

[U+4E1A]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E1C]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: cóng  
Loudspeaker.svg
(датотека)
цунг

Радикал:

...

Карактер

Традиционално Традиционално Једноставно


Значења:

...

Примери:

...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Серија:

 1. 系列#0278():
 2. 系列#0281():

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

 • [lexilogos [1]]

Шаблон:Kate