Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
U+31E0, ㇠
CJK STROKE HXWG

[U+31DF]
CJK Strokes
[U+31E1]

(кинески)

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Радикал:

005

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

 1. CJK STROKE HXWG

Примери:

  1. 31 ...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane