Пређи на садржај

U+0F20, ༠
TIBETAN DIGIT ZERO

[U+0F1F]
Тибетан
[U+0F21]

Тибетански

Бројеви

(ཀླད་ཀོར, klad kor)

 1. 0 (zero)

See also


(тибетански)


Објашњење.


Шаблон:Изговор/тибетански

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце


Спољашње везе

 • [thlib.org[1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна