Пређи на садржај


U+0B8E, எ
TAMIL LETTER E
[unassigned: U+0B8B–U+0B8D]

[U+0B8A]
Тамил
[U+0B8F]

Тамилски

Објашњење.

Изговор:

IPA: транскрипција  
Аудио: (датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

... (e)

Примери:

 1. ...

Навигатор

тамилски-самогласник
... 4 ... 9 12 ... 8
10 ... 5 ... 1 ... ... 7
... ... 6 11 ... 2 ... ... 3

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Кинески:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane