Пређи на садржај

ן

Такође погледајте: ן׳‎, ־ן, и נ

ן U+05DF, ן
HEBREW LETTER FINAL NUN
מ
[U+05DE]
Hebrew נ
[U+05E0]

Хебрејски

Слово

ן (transliteration needed)

 1. word-final form of נ


ן U+05DF, ן
HEBREW LETTER FINAL NUN
מ
[U+05DE]
Hebrew נ
[U+05E0]
Објашњење.


Сродни чланци са Википедије:

ן


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Види такође

(Хебрејска слова) א,‏ ב,‏ ג,‏ ד,‏ ה,‏ ו,‏ ז,‏ ח,‏ ט,‏ י,‏ כך,‏ ל,‏ מם,‏ נן,‏ ס,‏ ע,‏ פף,‏ צץ,‏ ק,‏ ר,‏ ש,‏ ת

(Хебрејска слова)

אן,‏ בן,‏ גן,‏ דן,‏ הן,‏ ון,‏ זן,‏ חן,‏ טן, ‏ ין,‏ כן, ךן,‏ לן,‏ מן, םן,‏ נן, ןן,‏ סן,‏ ן,ען,‏ פן, ףן,‏ צן, ץן,‏ קן,‏ רן,‏ שן,‏ [[ת