џакање

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

џакање

џакање (српски, lat. džakanje)[уреди]

Именица[уреди]

џакање, {{{род}}}

Референце[уреди]

Страница Шаблон:reflist/style.css нема садржај.

Напомене[уреди]

Страница Шаблон:reflist/style.css нема садржај.