ћирилица

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

ћирилица

Flag of Serbia.svg Српски

ћирилица (српски, lat. ćirilica)

Објашњење.

Шаблон:Tetr Шаблон:TaCi

Српскохрватски

Изговор

  • МФА(кључ): /tɕirǐlitsa/
  • Hyphenation: ћи‧ри‧ли‧ца

Именица

ћирѝлица (transliteration neededf (Латински правопис ćirìlica)

  1. (uncountable) the Cyrillic script

Деклинација

Изведени термини

Претходници

  • Џонгка: ཆི་རི་ལི་ཚ (chi ri li tsha)