Пређи на садржај

селен

селен

селен (српски, lat. selen)[уреди]

Именица[уреди]

селен, м

Значења:

  1. лат. Levisticum officinale, бот. [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]