невен

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

невен

невен (српски, lat. neven)[уреди]

Именица[уреди]

невен, м

Значења:

  1. нема синонима бот., лат. Calendula officinalis [1]


Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]