којот

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

којот

којот (српски, lat. kojot)[уреди]

Именица[уреди]

којот, м

Значења:

  1. зоол., врста вука, лат. Canis latrans [1]

Референце[уреди]

  1. Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]