игре

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Руски[уреди]

Изговор[уреди]

Именица[уреди]

игре́ (igréf inan

  1. Шаблон:check deprecated lang param usage
  2. Шаблон:check deprecated lang param usage

Фузи ћирилица: игре

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици