денути

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

денути

денути (српски, lat. denuti)[уреди]

Глагол[уреди]

денути, {{{вид}}} {{{род}}}

Значења:

  1. положити на неко место [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]