гргеч

гргеч

гргеч (српски, lat. grgeč)[уреди]

Именица[уреди]

гргеч, м

Значења:

  1. зоол., врста слатководне рибе, лат. Perca fluviatilis [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]