Аса

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Аса

Српски

Аса (српски, lat. Asa)

Примери:

[1] - Шаблон:Мат. 1
Шаблон:Мат. 1
8 Претходни: Авија
Следећи: Јосафат

አሣፍም