Пређи на садржај

水勢

水勢 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: hàodà  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 7

 1. 18 水勢浩大、在地上大大的往上長、方舟在水面上漂來漂去。
  1. 18 Shuǐshì hàodà, zài dìshàng dàdà de wǎng shàng zhǎng, fāngzhōu zài shuǐmiàn shàng piào lái piào qù.
   1. 18. И навали вода, и уста јако по земљи, и ковчег стаде пловити водом.
    1. Псал. 104:26
     1. 17 19

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

水勢


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна