U+315D, ㅝ
HANGUL LETTER WEO

[U+315C]
Hangul Compatibility Jamo
[U+315E]

Корејски


(корејски)Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Аудио: noicon(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...[[]]

Примери:

...


Преводи

  • Енглески:
  • Италијански:
  • Немачки:
  • Шпански:
  • Француски:
  • Фински:
  • Грчки:
  • Јапански:
  • Хинди:
  • Руски:
  • Португалски:
  • Македонски:
  • Хебрејски:
  • Арапски:
  • Мађарски:
  • Бугарски:
  • Кинески:
  • Тамилски:
  • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије: