лопàтāње

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

lopàtānje

lopatanje (српски, ћир. лопатање)[уреди]

Именица[уреди]

lopàtānje, {{{род}}}

Референце[уреди]

Напомене[уреди]