какао

kakao

kakao (српски, ћир. какао)[уреди]

Именица[уреди]

kakao, м

Значења:

  1. лат. Theobroma cacao [1]

Синоними:

  1. kako-bob, kakaovac pravi, kakaovo drvo [1]


Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]