Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+4E25, 严
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E25

[U+4E24]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E26]

(кинески)

U+4E25, 严
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E25

[U+4E24]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+4E26]
Објашњење.

Изговор:

пинјин: yán  
Loudspeaker.svg
(датотека)
јен

Радикал:

001

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:
...

Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Претходна Страна Наредна

 • 36 38 KangXi: not present, would follow page 78, character 13 Hanyu Da Zidian: volume 1, page 19, character 10 [1]
 1. Unihan data for U+4E25[1]