лопатање

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

лопатање

лопатање (српски, lat. lopatanje)[уреди]

Именица[уреди]

лопатање, {{{род}}}

Референце[уреди]

Напомене[уреди]