Категорија:Писма додатци

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

Тхесе аре аппендицес еxплаининг тхе цхарацтерс wриттен ин еацх сцрипт. Тхесе пагес аре интендед ас а леарнинг материал фор реадерс, нот фор едиторс.

Фор транслитератион полициес фор усе ин тхе Wиктионарy, сее Цатегорy:Транслитератион полициес.