Пређи на садржај

vipera

vipera

vipera (српски, ћир. випера)[уреди]

Именица[уреди]

vipera, ж

Значења:

  1. змија отровница, лат. Viperinae [1]

Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]