Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

(кинески)

Изговор:

пинјин:  
Loudspeaker.svg
(датотека)
та
Начин писања карактера .

Знак:

Радикал:

Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

та

Листа фрекфенција
9 Претходни: le
Следећи:

Изведене речи:

2
 1. та
 2. т а

Фузи ћирилица:

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици