Пређи на садржај

U+865F, 號
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-865F

[U+865E]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+8660]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: hào  
Аудио: (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

141

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 2 我看見那站在 神面前的七位天使、有七枝號[1]賜給他們。
  1. 2 Wǒ kànjian nà zhàn zaì shén miànqián de qī wèi tiānshǐ , yǒu qī zhī haó cìgĕi tāmen .
   1. 2. И видех седам анђела који стајаху пред Богом, и даде им се седам труба.

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [archchinese.com [2]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane