U+822A, 航
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-822A

[U+8229]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+822B]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: háng  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

Значења:

 1. брод, чамац
 2. пловити, летети

Примери:

 1. 飞机按时出航。Авион је полетео на време.

Синоними:

...


Хомофони:

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

Pleco