Такође погледајте:
U+62FC, 拼
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-62FC

[U+62FB]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+62FD]

(кинески)

Изговор:

пинјин: pīn  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

64

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

 • [archchinese.com [1]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane

Шаблон:Kateg3 Шаблон:Kateg