Пређи на садржај

六百

六百 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: liùbǎi  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

012

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 8

 1. 13 到挪亞六百零一歲、正月初一日、地上的水都乾了.挪亞撤去方舟的蓋觀看、便見地面上乾了。
  1. 13 Dào nuó yà liùbǎi líng yī suì, zhēngyuè chū yī rì, dìshàng de shuǐ dū gānle. Nuó yà chèqù fāngzhōu de gài guānkàn, biàn jiàn dìmiàn shàng gānle.
   1. 13. Шест стотина прве године века Нојевог први дан првог месеца усахну вода на земљи; и Ноје откри кров на ковчегу, и угледа земљу суву.
    1. 12 14

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

六百


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна