Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Такође погледајте: и
U+5047, 假
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5047

[U+5046]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5048]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: jiǎ  
Loudspeaker.svg175px(датотека)
ђа

Радикал:

...

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Јованова, глава 4

 1. 1 親愛弟兄一切你們不可試驗那些 不是因為世上許多[1]先知已經出來了
  1. 1 qīn'ài de dìxiōng ā, yīqiè de líng, nǐmen bùkě dōu xìn. Zǒng yào shìyàn nàxiē líng shì chū wū shén de bùshì. Yīnwèi shìshàng yǒu xǔduō jiǎ xiānzhī yǐjīng chūláile.
1. Љубазни! Не верујте сваком духу, него кушајте духове јесу ли од Бога; јер многи лажни пророци изиђоше на свет.

[[{{{2}}}|1 Цар. 18:24]], [[{{{3}}}|Јер. 14:14]], [[{{{4}}}|Јер. 23:21]], [[{{{5}}}|Јер. 28:9]], [[{{{6}}}|Мат. 24:5]], [[{{{7}}}|1 Кор. 12:10]], [[{{{8}}}|1 Кор. 14:32]]

     1. ... 2

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Шаблон:Kateg

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane