Пређи на садржај

京都

京都 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

... ....... Шаблон:HanC

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Самуилова, глава 27

 1. 5 大衛 眼前在京一個地方居住何必京都
  1. 5 Dà wèi duì yà jí shuō, wǒ ruò zài nǐ yǎnqián méng ēn, qiú nǐ zàijīng wài de chéng yì zhōng, cì wǒ yīgè dìfāng jūzhù. Pú rén hébì yǔ wáng tóng zhù jīngdū ne.
   1. 5. А Давид рече Ахису: Ако сам нашао милост пред тобом, нека ми даду место у коме граду ове земље, да седим онде, јер зашто да седи слуга твој с тобом у царском граду?
    1. 4 6

Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

京都


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Канада:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Малгашки:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце