Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу
U+4E32, 串
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-4E32

[U+4E31]
CJK Unified Ideographs
[U+4E33]

(кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: chuàn  
Loudspeaker.svg
(датотека)
чуaн

Радикал:

00210

Тетрада: ...тетр. десно : , , горе : дно :

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце