Пређи на садржај

不得

不得 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: bùdé  
Аудио: noicon(датотека)

Радикал:

001

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 12 破壞狡猾人的計謀、使他們所謀的、不得[1]成就。
  1. 12 Pòhuài jiǎohuá rén de jìmóu, shǐ tāmen suǒ móu de, bùdé chéngjiù.
   1. 12. Који расипа мисли лукавих да руке њихове не сврше ништа;
    1. Авд. 1:8

Навигатор

... 4 ... 4 ...
... ... ... ... ... ... ...
... 4 2 4 ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

不得


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Непалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:
 • Хебрејски:

Референце

Спољашње везе

 • [[]]
 • [[]]

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane