Пређи на садржај

下去

下去 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: xiàqù  
Аудио: (датотека)

Радикал:

001

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 9 就是那古魔鬼迷惑天下摔在地上使者一同下去[1]
  1. 9 Dà lóng jiùshì nàgǔ shé, míng jiào móguǐ, yòu jiào sā dàn, shì míhuò pǔ tiānxià de. Tā bèi shuāi zài dìshàng, tā de shǐzhě yě yītóng bèi shuāi xiàqù.
   1. 9. И збачена би аждаха велика, стара змија, која се зове ђаво и сотона, која вара сав васиони свет, и збачена би на земљу, и анђели њени збачени бише с њом.
    1. 1 Мој. 3:1, Лука 10:18, Јован 12:31, 2 Пет. 2:4, Јуда 1:6, Откр. 9:1, Откр. 13:14, Откр. 20:2, Откр. 20:8
     1. 8 10

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
3 ... ... 4

Синоними:

 1. 落去 (lo̍h-khì, lo̍h-khù)


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

下去


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце