Пређи на садржај

一口

一口 (кинески)

Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио: noicon(датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

...

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

Викицитати1. Мојсијева, глава 26

 1. 25 以撒 就在那裡築了一座壇、求告耶和華的名、並且支搭帳棚.他的僕人便在那裡挖了一口井。
  1. 25 Yǐ sā jiù zài nàlǐ zhúle yīzuò tán, qiúgào yēhéhuá de míng, bìngqiě zhī dā zhàng péng. Tā de pú rén biàn zài nàlǐ wāle yīkǒu jǐng.
   1. 25. И начини онде жртвеник, и призва име Господње; и онде разапе шатор свој; и слуге Исакове ископаше онде студенац.
    1. 1 Мој. 4:26, 1 Мој. 12:7, 1 Мој. 13:18, 1 Мој. 27:4
     1. 24 26

Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:

一口


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце