Пређи на навигацију Пређи на претрагу
Japanese Hiragana kyokashotai SA.svg
U+3055, さ
HIRAGANA LETTER SA

[U+3054]
Хирагана
[U+3056]

(јапански)


Објашњење.


sa

Викицитати

1 アダム系図とおりである創造れた時、神をかたどって造り、
1 Adamu no keizu wa tsugi no tōridearu. Kami ga hito o sōzō sa reta toki,-shin o katadotte tsukuri,

Сродни чланци са Википедије: