Пређи на навигацију Пређи на претрагу
U+0B9F, ட
TAMIL LETTER TTA
[unassigned: U+0BA0–U+0BA2]

[U+0B9E]
Тамилски
[U+0BA3]

(тамилски)

Објашњење.

Изговор:

IPA: транскрипција  
Loudspeaker.svg
(датотека)

Радикал:

...

Тетрада: ...тетр. ...

Значења:

...

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Изведене речи:

Фузи ћирилица:

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици


Претходна Страна Наредна