шездесет

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

шездесет (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

 1. 13 屬亞多尼干的子孫、就是末尾的、他們的名字是以利法列、耶利、示瑪雅.著他們有男丁六十[1]
  1. 13 shǔ yà duō ní gàn de zi sūn、 jiù shì mò wěi de、 tā men de míng zì shì yǐ lì fǎ liè、 yē lì、 shì mǎ yā. tóng zhe tā men yǒu nán dīng liù shí。
  2. 13. И од синова Адоникамових последњих по имену Елифелет, Јеило и Семаја и с њима мушкиња шездесет;


Преводи

 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:

Сродни чланци са Википедије:

шездесет

Фузи ћирилица: шездесет

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици
 1. 以斯拉記 8 章[1]