чува

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

чува (српски)

Падеж Једнина Множина
Номинатив ... ...
Генитив ... ...
Датив ... ...
Акузатив ... ...
Вокатив ... ...
Инструментал ... ...
Локатив ... ...

Слогови: ...,  мн. ...

Изговор:

IPA: [...]  
Loudspeaker.svg175px(датотека)

Значења:

...

Порекло:

...

Примери:

...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ... ...
... ... ... ... ... ...


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Италијански:
 • Немачки:
 • Шпански:
 • Француски:
 • Фински:
 • Грчки:
 • Корејски:
 • Непалски:
 • Хинди:
 • Руски:
 • Португалски:
 • Македонски:
 • Хебрејски:
 • Арапски:
 • Мађарски:
 • Бугарски:
 • Кинески:
 • Грузијски:
 • Тамилски:
 • Тибетански:

Сродни чланци са Википедије:

чува

Суфикс

чува
чуваа, чуваб, чував, чуваг, чувад, чувађ, чувае, чуваж, чуваз, чуваи, чувај, чувак, чувал, чуваљ, чувам, чуван, чувањ, чувао, чувап, чувар, чувас, чуват, чуваћ, чувау, чуваф, чувах, чувац, чувач, чуваџ, чуваш

Префикс

чува
ачува, бчува, вчува, гчува, дчува, ђчува, ечува, жчува, зчува, ичува, јчува, кчува, лчува, љчува, мчува, нчува, њчува, очува, пчува, рчува, счува, тчува, ћчува, учува, фчува, хчува, цчува, ччува, џчува, шчува

Изведене речи: чува

Фузи ћирилица: чува

+

+

++

++

+++

+++


+++++++++++++++

Проширени садржај


++++++++++++++++++++++++++++


+++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++

циклична група
Paley13.svg🁣🀲🀳🂓
О слици