фризер

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

фризер

фризер (српски, lat. frizer)[уреди]

Именица[уреди]

фризер, м

Асоцијације:

  1. берберин [1]


Референце[уреди]

  1. Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]