стршљен

Пређи на навигацију Пређи на претрагу

стршљен

стршљен (српски, lat. stršljen)[уреди]

Именица[уреди]

стршљен, м

Значења:

  1. врста инсекта опнокрилца, лат. Vespa crabro, зоол. [1]

Референце[уреди]

  1. Павле Ћосић и сарадници, Речник синонима, Београд 2008, ISBN 978-86-86673-09-1

Напомене[уреди]