содаш

Извор: Викиречник
Иди на навигацију Иди на претрагу

содаш

содаш (српски, lat. sodaš)[уреди]

Именица[уреди]

содаш, м

Облици:

  1. со̑да̄ш Деска [1]

Синоними:

  1. содар [1]Референце[уреди]

  1. 1,0 1,1 Речник српских говора Војводине, измењено и допуњено издање у 4 тома, приредили мр Дејан Милорадов, Катарина Сунајко, мр Ивана Ћелић и др Драгољуб Петровић, Матица српска, Нови Сад.

Напомене[уреди]